zavřít
Nahoru
Dolu

Reklamní a dárkové předměty

Potisk a DTP

V roce 2008 byla otevřena naše nová výrobní hala na ploše 1600 metrů čtverečních. Je vybavena veškerými, novými a nejmodernějšími digitálními technologiemi pro plnobarevný celoplošný branding výrobků a textilu. Také sublimační tisk.
Dále jako jedna z mála i kruhovým celoplošným gravírováním laserem 360°.
Docilujeme tím násobně větší kapacity a zkrácení termínů dodání. Zároveň výrazně vyšší kvality potisků. Přesto, že exponenciálně rostou výrobní náklady, umožnila tato nová hala zajistit, že ceny služeb reklamního tisku se nezvyšují. Obdobně vybavenou halu má v ČR opravdu málo která společnost. Celkem 34 tiskových strojů.
UV LED tiskDigitisk textil SublimaceTampon tiskSítotiskTransferLaserVýšivkaHorká ražbaPískování3D tiskSpeed It bločkyDTP

Sublimace

Sublimační tisk - plnobarevný tisk na hrnky, textil i další předměty.

Tato technologie otevírají zcela nové možnosti reklamního značení různých druhů výrobků (textil, hrnky -standartních, atypických tvarů, drobné předměty jako klíčenky atd.), pro malé a střední zakázky plnobarevného tisku a zásadní výhodou minimalizace příprav pro tisk a personifikaci. Tedy podstatně nižší náklady na předtiskovou přípravu.

Maximální rozměr tisku plochých předmětů a textilu – 60 × 40 cm plnobarevně umožňuje mnohem větší kreativitu v designu tisku prakticky po celé ploše například trika. Tím vznikne vlastně „úplně jiný výrobek“ .

Technologie je založena na principu transferu, netiskneme přímo na textil, hrnky a ostatní předměty, ale na speciálně upravený papír pro sublimační tisk na speciální tiskárně.

Takto předtištěný motiv se posléze za vysoké teploty a tlaku zapeče (vysublimuje) na potiskované zboží, který je potaženo speciální vrstvou pro snadný přenos natištěných motivů ze sublimačního papíru.

U textilního zboží musí potiskovaný předmět obsahovat minimálně 70% polyesteru.

Pro tisk sublimačních papírů používáme kvalitní inkousty na bázi vody.

Motiv natištěný těmito barvami je na pohled zajímavý, na dotek není tisk motivu znát a působí jako když zboží bylo vyrobeno již s tiskem, má vysoké a velmi brilantní barevné provedení. Vhodné pro personifikace.

Katalog v PDF s ukázkou reklamních předmětů se sublimačním potiskem ZDE.
 
 
 
Zobrazit ceník potisku
UV LED tiskDigitisk textilSublimaceTampon tiskSítotiskTransferLaserVýšivkaHorká ražbaPískování3D tiskSpeed It bločkyDTP
SpeedPress+
 
Reklamní a dárkové předměty
 
 
United Registrar of Systems