zavřít
Nahoru
Dolu

Reklamní a dárkové předměty

NILS

nákupní taška z netkané textílie zn. CENTRIXX
ks
Vložit do košíku
Kód: 505363
Druh tisku: TRA, S
Možnosti tisku: plnobarevně
Minimální množství: 50 ks
Skladem: >25000 ks
Rozměry (velikost):
Cena (bez DPH a potisku)
Do 49 kusů27,29 Kč
50-99 kusů25,50 Kč
100-499 kusů24,50 Kč
500-999 kusů23,30 Kč
1000-1999 kusů22,50 Kč
2000-4999 kusů21,60 Kč
5000+ kusů20,40 Kč
E-mail:
Předmět dotazu:
Zpráva:
 
 
 
NILS
 
 
 
Další varianty
25,50 Kč
NILS 505364
 
NILS
 
 
25,50 Kč
NILS 505365
 
NILS
 
 
25,50 Kč
NILS 505600
 
NILS
 
 
25,50 Kč
NILS 505602
 
NILS
 
 
25,50 Kč
NILS 505603
 
NILS
 
 
25,50 Kč
NILS 505605
 
NILS
 
 
25,50 Kč
NILS 505606
 
NILS
 
 
25,50 Kč
NILS 507153
 
NILS
 
 
 

Ceník a možnosti potisku

Technologie Sítotisk (S7)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA949,0018,9013,9011,8010,7010,309,608,908,50(do rozměru 30 x 25) Bundy, sportovní tašky, termotašky.
2 BARVY1289,0025,7020,4018,3017,2016,1015,7014,6013,50
3 BARVY1619,0032,3026,9024,7023,7022,6021,5020,0019,30
4 BARVY1829,0036,6032,3030,1029,1028,0026,9025,8024,70
Technologie Sítotisk (S8)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA799,0016,1011,308,507,507,006,405,905,60(do rozměru tisku 12 x 12 cm) Bundy, sportovní tašky, nástěnné hodiny, dotisk kalendáře.
2 BARVY1019,0020,4015,0012,9011,8011,3010,709,609,20
3 BARVY1239,0024,7019,3017,2016,1015,7014,6013,5012,90
4 BARVY1399,0028,0022,6020,4019,3018,9018,3017,2016,10
 
Zobrazit další možnosti potisku
Technologie Sítotisk (S9)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA709,0014,3010,309,207,807,006,706,405,90Nafukovací míče, plážová lehátka.
Technologie Sítotisk (S10)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA639,00639,006,405,304,804,203,803,503,10Hrnky, skleněné popelníky.
2 BARVY1059,001059,0010,609,509,008,207,506,906,20
3 BARVY1479,001479,0014,8013,7013,2012,2011,1010,409,20
4 BARVY1899,001899,0019,0017,9017,2016,1014,8013,7012,20
Technologie Sítotisk (S11)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA1349,001349,0013,509,507,506,405,605,304,20(do rozměru tisku 12 x 12 cm)
2 BARVY1569,001569,0015,7011,809,908,908,507,006,40
3 BARVY1779,001779,0017,8013,9012,1011,3010,709,608,50
4 BARVY1929,001929,0019,3016,1014,6013,5012,9011,3010,70
5 BAREV2039,002039,0020,4017,5016,1015,0013,9012,9011,80
6 BAREV2149,002149,0021,5018,9017,5016,8016,1015,0013,90
7 BAREV2259,002259,0022,6020,0018,6017,9017,2016,1015,00
8 BAREV2369,002369,0023,7021,2020,0019,3018,6017,2016,10
9 BAREV2579,002579,0025,8022,6021,1020,4019,7018,6017,20
Technologie Sítotisk (S12)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA1499,001499,0015,0011,009,108,107,006,405,40(do rozměru tisku 30 x 25 cm)
2 BARVY1719,001719,0017,2013,5011,8010,709,908,908,10
3 BARVY1929,001929,0019,3016,1014,3013,2012,4011,3010,70
4 BARVY2149,002149,0021,5018,3016,4015,3014,6013,5012,90
5 BAREV2319,002319,0023,2020,1018,3017,0016,2015,0014,50
6 BAREV2469,002469,0024,7021,8020,0018,8017,8016,7016,10
7 BAREV2649,002649,0026,5023,7021,5020,4019,3018,3017,20
8 BAREV2749,002749,0027,5024,7022,6021,5020,4019,3018,30
9 BAREV2909,002909,0029,1026,9024,7022,6021,5020,4019,30
Technologie Sítotisk (S4)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA799,0016,1011,308,507,507,006,405,905,60Dotisk laší a kalendářů.
2 BARVY1019,0020,4015,0012,9011,8011,3010,709,609,20
3 BARVY1239,0024,7019,3017,2016,1015,7014,6013,5012,90
4 BARVY1399,0028,0022,6020,4019,3018,9018,3017,2016,10
Technologie Transferový tisk (TRA1)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Transferový tisk
1 BARVA589,0011,808,707,506,706,405,605,304,90(do rozměru 6 x 10 cm) Trika, čepice, kšilty, tašky, textilní výrobky.
2 BARVY699,0013,9011,109,709,108,508,107,306,70
3 BARVY819,0016,3013,6012,4011,6011,1010,609,508,90
4 BARVY939,0018,8016,3014,8014,4013,7013,2012,1011,10
5 BAREV1069,0021,4018,9017,7017,1016,3015,7014,3013,20
6 BAREV1199,0024,1021,6020,4019,8019,0018,3016,6015,40
Technologie Transferový tisk (TRA2)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Transferový tisk
1 BARVA719,0014,3010,708,908,007,607,506,906,40(do rozměru 15 x 14 cm) Nylonové tašky, batohy, deštníky, textilní výrobky.
2 BARVY899,0017,8014,3012,2011,4011,2011,0010,6010,40
3 BARVY999,0020,1016,5014,8014,0013,6012,9011,6010,70
4 BARVY1099,0022,2019,1017,5017,2016,6016,1014,6013,30
5 BAREV1279,0025,6022,4021,5020,7020,2019,2017,6016,10
6 BAREV1449,0029,1025,8023,5022,9021,5020,1019,1018,10
Technologie Transferový tisk (TRA3)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Transferový tisk
1 BARVA1059,0021,2015,9013,4012,0011,3011,1010,009,20(do rozměru 25 x 23 cm) Technicky náročné a rastrové tisky na nylonové předměty (zipy a neforemné podklady), textilní výrobky.
2 BARVY1279,0025,6020,3017,8016,1015,4015,0014,6013,50
3 BARVY1439,0028,7024,0021,5019,7019,0018,3017,7017,10
4 BARVY1489,0029,7025,8023,5022,6021,5020,4020,1019,30
5 BAREV1719,0034,5030,0027,8026,9025,8024,4024,1023,20
6 BAREV1919,0038,3034,5032,1031,1029,8028,4028,1027,10
Technologie Rotační sítotisk (S1)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Rotační sítotisk
1 BARVA---2,101,301,000,900,700,60Psací potřeby po celé ploše od 1000 ks, zapalovače od 500 ks.
2 BARVY---2,702,101,601,501,401,30
3 BARVY---3,502,702,302,202,001,90
4 BARVY---4,103,302,902,802,702,60
Technologie Sítotisk (S2)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA419,00419,004,203,803,503,303,102,902,80Plastové popelníky, papír boxy, stojánky, plastové metry, baterky.
2 BARVY719,00719,007,206,706,005,805,605,405,00
3 BARVY969,00969,009,709,208,408,107,907,507,10
4 BARVY1199,001199,0012,0011,4010,9010,5010,009,609,30
Technologie Sítotisk (S3)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA639,00639,006,405,304,904,504,204,104,00Rozměrnější plastové výrobky.
2 BARVY1069,001069,0010,709,608,508,107,507,307,20
3 BARVY1389,001389,0013,9012,9011,8011,3010,7010,6010,50
4 BARVY1679,001679,0016,7015,7015,0014,4013,8013,7013,60
SpeedPress+
 
Reklamní a dárkové předměty
 
 
United Registrar of Systems