zavřít
Nahoru
Dolu
SLAVÍME 30 LET NA VRCHOLU! DĚKUJEME.

Reklamní a dárkové předměty

VILIK

batoh z netkané textilie
ks
Vložit do košíku
Kód: 507823
Druh tisku: TRA, S
Možnosti tisku: plnobarevně
Minimální množství: 100 ks
Skladem: >30000 ks
Rozměry (velikost):
Cena (bez DPH a potisku)
Do 99 kusů15,19 Kč
100-499 kusů13,50 Kč
500-999 kusů13,00 Kč
1000-1999 kusů12,30 Kč
2000-4999 kusů11,80 Kč
5000+ kusů11,00 Kč
E-mail:
Předmět dotazu:
Zpráva:
 
 
 
Další varianty
13,50 Kč
VILIK 507821
 
VILIK
 
 
13,50 Kč
VILIK 507822
 
VILIK
 
 
13,50 Kč
VILIK 507824
 
VILIK
 
 
13,50 Kč
VILIK 507825
 
VILIK
 
 
13,50 Kč
VILIK 507826
 
VILIK
 
 
13,50 Kč
VILIK 507827
 
VILIK
 
 
 

Ceník a možnosti potisku

Technologie Sítotisk (S7)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA949,0018,9013,9011,8010,7010,309,608,908,50(do rozměru 30 x 25) Bundy, sportovní tašky, termotašky.
2 BARVY1289,0025,7020,4018,3017,2016,1015,7014,6013,50
3 BARVY1619,0032,3026,9024,7023,7022,6021,5020,0019,30
4 BARVY1829,0036,6032,3030,1029,1028,0026,9025,8024,70
Technologie Sítotisk (S8)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA799,0016,1011,308,507,507,006,405,905,60(do rozměru tisku 12 x 12 cm) Bundy, sportovní tašky, nástěnné hodiny, dotisk kalendáře.
2 BARVY1019,0020,4015,0012,9011,8011,3010,709,609,20
3 BARVY1239,0024,7019,3017,2016,1015,7014,6013,5012,90
4 BARVY1399,0028,0022,6020,4019,3018,9018,3017,2016,10
 
Zobrazit další možnosti potisku
Technologie Sítotisk (S9)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA709,0014,3010,309,207,807,006,706,405,90Nafukovací míče, plážová lehátka.
Technologie Sítotisk (S10)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA639,00639,006,405,304,804,203,803,503,10Hrnky, skleněné popelníky.
2 BARVY1059,001059,0010,609,509,008,207,506,906,20
3 BARVY1479,001479,0014,8013,7013,2012,2011,1010,409,20
4 BARVY1899,001899,0019,0017,9017,2016,1014,8013,7012,20
Technologie Sítotisk (S11)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA1349,001349,0013,509,507,506,405,605,304,20(do rozměru tisku 12 x 12 cm)
2 BARVY1569,001569,0015,7011,809,908,908,507,006,40
3 BARVY1779,001779,0017,8013,9012,1011,3010,709,608,50
4 BARVY1929,001929,0019,3016,1014,6013,5012,9011,3010,70
5 BAREV2039,002039,0020,4017,5016,1015,0013,9012,9011,80
6 BAREV2149,002149,0021,5018,9017,5016,8016,1015,0013,90
7 BAREV2259,002259,0022,6020,0018,6017,9017,2016,1015,00
8 BAREV2369,002369,0023,7021,2020,0019,3018,6017,2016,10
9 BAREV2579,002579,0025,8022,6021,1020,4019,7018,6017,20
Technologie Sítotisk (S12)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA1499,001499,0015,0011,009,108,107,006,405,40(do rozměru tisku 30 x 25 cm)
2 BARVY1719,001719,0017,2013,5011,8010,709,908,908,10
3 BARVY1929,001929,0019,3016,1014,3013,2012,4011,3010,70
4 BARVY2149,002149,0021,5018,3016,4015,3014,6013,5012,90
5 BAREV2319,002319,0023,2020,1018,3017,0016,2015,0014,50
6 BAREV2469,002469,0024,7021,8020,0018,8017,8016,7016,10
7 BAREV2649,002649,0026,5023,7021,5020,4019,3018,3017,20
8 BAREV2749,002749,0027,5024,7022,6021,5020,4019,3018,30
9 BAREV2909,002909,0029,1026,9024,7022,6021,5020,4019,30
Technologie Sítotisk (S4)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA799,0016,1011,308,507,507,006,405,905,60Dotisk laší a kalendářů.
2 BARVY1019,0020,4015,0012,9011,8011,3010,709,609,20
3 BARVY1239,0024,7019,3017,2016,1015,7014,6013,5012,90
4 BARVY1399,0028,0022,6020,4019,3018,9018,3017,2016,10
Technologie Transferový tisk (TRA1)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Transferový tisk
1 BARVA589,0011,808,707,506,706,405,605,304,90(do rozměru 6 x 10 cm) Trika, čepice, kšilty, tašky, textilní výrobky.
2 BARVY699,0013,9011,109,709,108,508,107,306,70
3 BARVY819,0016,3013,6012,4011,6011,1010,609,508,90
4 BARVY939,0018,8016,3014,8014,4013,7013,2012,1011,10
5 BAREV1069,0021,4018,9017,7017,1016,3015,7014,3013,20
6 BAREV1199,0024,1021,6020,4019,8019,0018,3016,6015,40
Technologie Transferový tisk (TRA2)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Transferový tisk
1 BARVA719,0014,3010,708,908,007,607,506,906,40(do rozměru 15 x 14 cm) Nylonové tašky, batohy, deštníky, textilní výrobky.
2 BARVY899,0017,8014,3012,2011,4011,2011,0010,6010,40
3 BARVY999,0020,1016,5014,8014,0013,6012,9011,6010,70
4 BARVY1099,0022,2019,1017,5017,2016,6016,1014,6013,30
5 BAREV1279,0025,6022,4021,5020,7020,2019,2017,6016,10
6 BAREV1449,0029,1025,8023,5022,9021,5020,1019,1018,10
Technologie Transferový tisk (TRA3)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Transferový tisk
1 BARVA1059,0021,2015,9013,4012,0011,3011,1010,009,20(do rozměru 25 x 23 cm) Technicky náročné a rastrové tisky na nylonové předměty (zipy a neforemné podklady), textilní výrobky.
2 BARVY1279,0025,6020,3017,8016,1015,4015,0014,6013,50
3 BARVY1439,0028,7024,0021,5019,7019,0018,3017,7017,10
4 BARVY1489,0029,7025,8023,5022,6021,5020,4020,1019,30
5 BAREV1719,0034,5030,0027,8026,9025,8024,4024,1023,20
6 BAREV1919,0038,3034,5032,1031,1029,8028,4028,1027,10
Technologie Rotační sítotisk (S1)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Rotační sítotisk
1 BARVA---2,101,301,000,900,700,60Psací potřeby po celé ploše od 1000 ks, zapalovače od 500 ks.
2 BARVY---2,702,101,601,501,401,30
3 BARVY---3,502,702,302,202,001,90
4 BARVY---4,103,302,902,802,702,60
Technologie Sítotisk (S2)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA419,00419,004,203,803,503,303,102,902,80Plastové popelníky, papír boxy, stojánky, plastové metry, baterky.
2 BARVY719,00719,007,206,706,005,805,605,405,00
3 BARVY969,00969,009,709,208,408,107,907,507,10
4 BARVY1199,001199,0012,0011,4010,9010,5010,009,609,30
Technologie Sítotisk (S3)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA639,00639,006,405,304,904,504,204,104,00Rozměrnější plastové výrobky.
2 BARVY1069,001069,0010,709,608,508,107,507,307,20
3 BARVY1389,001389,0013,9012,9011,8011,3010,7010,6010,50
4 BARVY1679,001679,0016,7015,7015,0014,4013,8013,7013,60
SpeedPress+
 
Reklamní a dárkové předměty
 
 
SLAVÍME 30 LET NA VRCHOLU! DĚKUJEME.
United Registrar of Systems