zavřít
Nahoru
Dolu
pozvánka výročí 25. let  týden otevřených dveří – reklamní předměty speed press

Reklamní a dárkové předměty

Potisk a DTP

V roce 2008 byla otevřena naše nová výrobní hala na ploše 1600 metrů čtverečních. Je vybavena veškerými, novými a nejmodernějšími digitálními technologiemi pro plnobarevný celoplošný branding výrobků a textilu.
Dále jako jedna z mála i kruhovým celoplošným gravírováním laserem 360°.
Docilujeme tím násobně větší kapacity a zkrácení termínů dodání. Zároveň výrazně vyšší kvality potisků. Přesto, že exponenciálně rostou výrobní náklady, umožnila tato nová hala zajistit, že ceny služeb reklamního tisku se nezvyšují. Obdobně vybavenou halu má v ČR opravdu málo která společnost. Celkem 32 tiskových strojů.
 UV LED tisk Digitisk textilTampon tiskSítotiskTransferLaserVýšivkaHorká ražbaPískování3D tiskSpeed It bločkyDTP

Transfer

Tato technologie je založena na principu sítotisku, netiskneme přímo na textil, ale na speciálně upravený papír. Takto předtištěný motiv se posléze za vysoké teploty a tlaku zažehlí na potiskovaný materiál. U nás používáme pro tuto práci pouze velmi kvalitní barvy.

Motiv natištěný těmito barvami je na pohled zajímavý, velmi příjemný na dotek, má vysoké krycí vlastnosti a velmi brilantní barevné provedení. Jedinou nevýhodou transferového tisku je velká časová náročnost při samotné přípravě a následném přenášení. Naopak výhodou je možnost připravit si motivy v předstihu podle přání zákazníka.
 
Zobrazit ceník potisku
UV LED tiskDigitisk textilTampon tiskSítotiskTransferLaserVýšivkaHorká ražbaPískování3D tiskSpeed It bločkyDTP
ISO 9001
 
Reklamní a dárkové předměty
 
 
pozvánka výročí 25. let  týden otevřených dveří – reklamní předměty speed press
United Registrar of Systems