zavřít
Nahoru
Dolu
pozvánka výročí 25. let  týden otevřených dveří – reklamní předměty speed press

Reklamní a dárkové předměty

Produkty > Textil > trika > funkční > PROACTMENS

PROACTMENS

pánské triko zn. PROACT, 100% polyester, 140 gr.
NOVINKA
ks
Velikost
XS
S
M
L
XL
XXL
Vložit do košíku
 
 
 
Další varianty
92,90 Kč
PROACTMENS 512964
 
PROACTMENS
NOVINKA
 
 
92,90 Kč
PROACTMENS 516534
 
PROACTMENS
NOVINKA
 
 
100,90 Kč
PROACTMENS 512880
 
PROACTMENS
NOVINKA
 
 
100,90 Kč
PROACTMENS 512886
 
PROACTMENS
NOVINKA
 
 
100,90 Kč
PROACTMENS 512910
 
PROACTMENS
NOVINKA
 
 
100,90 Kč
PROACTMENS 512916
 
PROACTMENS
NOVINKA
 
 
100,90 Kč
PROACTMENS 512928
 
PROACTMENS
NOVINKA
 
 
100,90 Kč
PROACTMENS 512934
 
PROACTMENS
NOVINKA
 
 
100,90 Kč
PROACTMENS 512940
 
PROACTMENS
NOVINKA
 
 
100,90 Kč
PROACTMENS 512946
 
PROACTMENS
NOVINKA
 
 
100,90 Kč
PROACTMENS 512952
 
PROACTMENS
NOVINKA
 
 
100,90 Kč
PROACTMENS 512958
 
PROACTMENS
NOVINKA
 
 
109,20 Kč
PROACTMENS 512898
 
PROACTMENS
NOVINKA
 
 
109,20 Kč
PROACTMENS 512904
 
PROACTMENS
NOVINKA
 
 
 

Ceník a možnosti potisku

Technologie Sítotisk (S7)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA875,0017,5012,9010,909,909,508,908,207,90(do rozměru 30 x 25) Bundy, sportovní tašky, termotašky.
2 BARVY1190,0023,8018,9016,9015,9014,9014,5013,5012,50
3 BARVY1495,0029,9024,9022,9021,9020,9019,9018,5017,90
4 BARVY1695,0033,9029,9027,9026,9025,9024,9023,9022,90
Technologie Sítotisk (S8)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA745,0014,9010,507,906,906,505,905,505,20(do rozměru tisku 12 x 12 cm) Bundy, sportovní tašky, nástěnné hodiny, dotisk kalendáře.
2 BARVY945,0018,9013,9011,9010,9010,509,908,908,50
3 BARVY1145,0022,9017,9015,9014,9014,5013,5012,5011,90
4 BARVY1295,0025,9020,9018,9017,9017,5016,9015,9014,90
 
Zobrazit další možnosti potisku
Technologie Sítotisk (S9)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA660,0013,209,508,507,206,506,205,905,50Nafukovací míče, plážová lehátka.
Technologie Sítotisk (S10)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA590,00590,005,904,904,403,903,503,202,90Hrnky, skleněné popelníky.
2 BARVY980,00980,009,808,808,307,606,906,405,70
3 BARVY1370,001370,0013,7012,7012,2011,3010,309,608,50
4 BARVY1760,001760,0017,6016,6015,9014,9013,7012,7011,30
Technologie Sítotisk (S11)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA1250,001250,0012,508,806,905,905,204,903,90(do rozměru tisku 12 x 12 cm)
2 BARVY1450,001450,0014,5010,909,208,207,906,505,90
3 BARVY1650,001650,0016,5012,9011,2010,509,908,907,90
4 BARVY1790,001790,0017,9014,9013,5012,5011,9010,509,90
5 BAREV1890,001890,0018,9016,2014,9013,9012,9011,9010,90
6 BAREV1990,001990,0019,9017,5016,2015,6014,9013,9012,90
7 BAREV2090,002090,0020,9018,5017,2016,6015,9014,9013,90
8 BAREV2190,002190,0021,9019,6018,5017,9017,2015,9014,90
9 BAREV2390,002390,0023,9020,9019,5018,9018,2017,2015,90
Technologie Sítotisk (S12)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA1390,001390,0013,9010,208,407,506,505,905,00(do rozměru tisku 30 x 25 cm)
2 BARVY1590,001590,0015,9012,5010,909,909,208,207,50
3 BARVY1790,001790,0017,9014,9013,2012,2011,5010,509,90
4 BARVY1990,001990,0019,9016,9015,2014,2013,5012,5011,90
5 BAREV2150,002150,0021,5018,6016,9015,7015,0013,9013,40
6 BAREV2290,002290,0022,9020,2018,5017,4016,5015,5014,90
7 BAREV2450,002450,0024,5021,9019,9018,9017,9016,9015,90
8 BAREV2550,002550,0025,5022,9020,9019,9018,9017,9016,90
9 BAREV2690,002690,0026,9024,9022,9020,9019,9018,9017,90
Technologie Transferový tisk (TRA1)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Transferový tisk
1 BARVA545,0010,908,106,906,205,905,204,904,50(do rozměru 6 x 10 cm) Trika, čepice, kšilty, tašky, textilní výrobky.
2 BARVY645,0012,9010,309,008,407,907,506,806,20
3 BARVY755,0015,1012,6011,5010,7010,309,808,808,20
4 BARVY870,0017,4015,1013,7013,3012,7012,2011,2010,30
5 BAREV990,0019,8017,5016,4015,8015,1014,5013,2012,30
6 BAREV1115,0022,3020,0018,9018,3017,6016,9015,4014,30
Technologie Transferový tisk (TRA2)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Transferový tisk
1 BARVA660,0013,209,908,207,407,006,906,405,90(do rozměru 15 x 14 cm) Nylonové tašky, batohy, deštníky, textilní výrobky.
2 BARVY825,0016,5013,2011,3010,6010,4010,209,809,60
3 BARVY930,0018,6015,3013,7013,0012,6011,9010,709,90
4 BARVY1030,0020,6017,7016,2015,9015,4014,9013,5012,30
5 BAREV1185,0023,7020,7019,9019,2018,7017,8016,3014,90
6 BAREV1345,0026,9023,9021,8021,2019,9018,6017,7016,80
Technologie Transferový tisk (TRA3)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Transferový tisk
1 BARVA980,0019,6014,7012,4011,1010,5010,309,308,50(do rozměru 25 x 23 cm) Technicky náročné a rastrové tisky na nylonové předměty (zipy a neforemné podklady), textilní výrobky.
2 BARVY1185,0023,7018,8016,5014,9014,3013,9013,5012,50
3 BARVY1330,0026,6022,2019,9018,2017,6016,9016,4015,80
4 BARVY1375,0027,5023,9021,8020,9019,9018,9018,6017,90
5 BAREV1595,0031,9027,8025,7024,9023,9022,6022,3021,50
6 BAREV1775,0035,5031,9029,7028,8027,6026,3026,0025,10
Technologie Rotační sítotisk (S1)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Rotační sítotisk
1 BARVA---1,901,200,900,800,690,59Psací potřeby po celé ploše od 1000 ks, zapalovače od 500 ks.
2 BARVY---2,501,901,501,401,291,19
3 BARVY---3,202,502,102,001,891,79
4 BARVY---3,803,102,702,602,492,39
Technologie Sítotisk (S2)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA390,00390,003,903,503,203,102,902,692,59Plastové popelníky, papír boxy, stojánky, plastové metry, baterky.
2 BARVY670,00670,006,706,205,605,405,204,994,59
3 BARVY900,00900,009,008,507,807,507,306,996,59
4 BARVY1110,001110,0011,1010,6010,109,709,308,898,59
Technologie Sítotisk (S3)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA590,00590,005,904,904,504,203,903,793,69Rozměrnější plastové výrobky.
2 BARVY990,00990,009,908,907,907,506,906,796,69
3 BARVY1290,001290,0012,9011,9010,9010,509,909,799,69
4 BARVY1550,001550,0015,5014,5013,9013,3012,8012,6912,59
ISO 9001
 
Reklamní a dárkové předměty
 
 
pozvánka výročí 25. let  týden otevřených dveří – reklamní předměty speed press
United Registrar of Systems