zavřít
Nahoru
Dolu
pozvánka výročí 25. let  týden otevřených dveří – reklamní předměty speed press

Reklamní a dárkové předměty

Produkty > Textil > trika > ERZILA

ERZILA

dámské triko zn. GILDAN, 100% bavlna, 185 gr.
NOVINKA
ks
Vložit do košíku
 
 
 
Další varianty
56,90 Kč
ERZILA 515529
 
ERZILA
NOVINKA
 
 
62,50 Kč
ERZILA 515524
 
ERZILA
NOVINKA
 
 
68,50 Kč
ERZILA 515479
 
ERZILA
NOVINKA
 
 
68,50 Kč
ERZILA 515484
 
ERZILA
NOVINKA
 
 
68,50 Kč
ERZILA 515494
 
ERZILA
NOVINKA
 
 
68,50 Kč
ERZILA 515499
 
ERZILA
NOVINKA
 
 
68,50 Kč
ERZILA 515504
 
ERZILA
NOVINKA
 
 
68,50 Kč
ERZILA 515509
 
ERZILA
NOVINKA
 
 
68,50 Kč
ERZILA 515514
 
ERZILA
NOVINKA
 
 
68,50 Kč
ERZILA 515519
 
ERZILA
NOVINKA
 
 
 

Ceník a možnosti potisku

Technologie Sítotisk (S7)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA949,0018,9013,9011,8010,7010,309,608,908,50(do rozměru 30 x 25) Bundy, sportovní tašky, termotašky.
2 BARVY1289,0025,7020,4018,3017,2016,1015,7014,6013,50
3 BARVY1619,0032,3026,9024,7023,7022,6021,5020,0019,30
4 BARVY1829,0036,6032,3030,1029,1028,0026,9025,8024,70
Technologie Sítotisk (S8)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA799,0016,1011,308,507,507,006,405,905,60(do rozměru tisku 12 x 12 cm) Bundy, sportovní tašky, nástěnné hodiny, dotisk kalendáře.
2 BARVY1019,0020,4015,0012,9011,8011,3010,709,609,20
3 BARVY1239,0024,7019,3017,2016,1015,7014,6013,5012,90
4 BARVY1399,0028,0022,6020,4019,3018,9018,3017,2016,10
 
Zobrazit další možnosti potisku
Technologie Sítotisk (S9)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA709,0014,3010,309,207,807,006,706,405,90Nafukovací míče, plážová lehátka.
Technologie Sítotisk (S10)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA639,00639,006,405,304,804,203,803,503,10Hrnky, skleněné popelníky.
2 BARVY1059,001059,0010,609,509,008,207,506,906,20
3 BARVY1479,001479,0014,8013,7013,2012,2011,1010,409,20
4 BARVY1899,001899,0019,0017,9017,2016,1014,8013,7012,20
Technologie Sítotisk (S11)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA1349,001349,0013,509,507,506,405,605,304,20(do rozměru tisku 12 x 12 cm)
2 BARVY1569,001569,0015,7011,809,908,908,507,006,40
3 BARVY1779,001779,0017,8013,9012,1011,3010,709,608,50
4 BARVY1929,001929,0019,3016,1014,6013,5012,9011,3010,70
5 BAREV2039,002039,0020,4017,5016,1015,0013,9012,9011,80
6 BAREV2149,002149,0021,5018,9017,5016,8016,1015,0013,90
7 BAREV2259,002259,0022,6020,0018,6017,9017,2016,1015,00
8 BAREV2369,002369,0023,7021,2020,0019,3018,6017,2016,10
9 BAREV2579,002579,0025,8022,6021,1020,4019,7018,6017,20
Technologie Sítotisk (S12)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA1499,001499,0015,0011,009,108,107,006,405,40(do rozměru tisku 30 x 25 cm)
2 BARVY1719,001719,0017,2013,5011,8010,709,908,908,10
3 BARVY1929,001929,0019,3016,1014,3013,2012,4011,3010,70
4 BARVY2149,002149,0021,5018,3016,4015,3014,6013,5012,90
5 BAREV2319,002319,0023,2020,1018,3017,0016,2015,0014,50
6 BAREV2469,002469,0024,7021,8020,0018,8017,8016,7016,10
7 BAREV2649,002649,0026,5023,7021,5020,4019,3018,3017,20
8 BAREV2749,002749,0027,5024,7022,6021,5020,4019,3018,30
9 BAREV2909,002909,0029,1026,9024,7022,6021,5020,4019,30
Technologie Sítotisk (S4)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA799,0016,1011,308,507,507,006,405,905,60Dotisk laší a kalendářů.
2 BARVY1019,0020,4015,0012,9011,8011,3010,709,609,20
3 BARVY1239,0024,7019,3017,2016,1015,7014,6013,5012,90
4 BARVY1399,0028,0022,6020,4019,3018,9018,3017,2016,10
Technologie Transferový tisk (TRA1)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Transferový tisk
1 BARVA589,0011,808,707,506,706,405,605,304,90(do rozměru 6 x 10 cm) Trika, čepice, kšilty, tašky, textilní výrobky.
2 BARVY699,0013,9011,109,709,108,508,107,306,70
3 BARVY819,0016,3013,6012,4011,6011,1010,609,508,90
4 BARVY939,0018,8016,3014,8014,4013,7013,2012,1011,10
5 BAREV1069,0021,4018,9017,7017,1016,3015,7014,3013,20
6 BAREV1199,0024,1021,6020,4019,8019,0018,3016,6015,40
Technologie Transferový tisk (TRA2)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Transferový tisk
1 BARVA719,0014,3010,708,908,007,607,506,906,40(do rozměru 15 x 14 cm) Nylonové tašky, batohy, deštníky, textilní výrobky.
2 BARVY899,0017,8014,3012,2011,4011,2011,0010,6010,40
3 BARVY999,0020,1016,5014,8014,0013,6012,9011,6010,70
4 BARVY1099,0022,2019,1017,5017,2016,6016,1014,6013,30
5 BAREV1279,0025,6022,4021,5020,7020,2019,2017,6016,10
6 BAREV1449,0029,1025,8023,5022,9021,5020,1019,1018,10
Technologie Transferový tisk (TRA3)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Transferový tisk
1 BARVA1059,0021,2015,9013,4012,0011,3011,1010,009,20(do rozměru 25 x 23 cm) Technicky náročné a rastrové tisky na nylonové předměty (zipy a neforemné podklady), textilní výrobky.
2 BARVY1279,0025,6020,3017,8016,1015,4015,0014,6013,50
3 BARVY1439,0028,7024,0021,5019,7019,0018,3017,7017,10
4 BARVY1489,0029,7025,8023,5022,6021,5020,4020,1019,30
5 BAREV1719,0034,5030,0027,8026,9025,8024,4024,1023,20
6 BAREV1919,0038,3034,5032,1031,1029,8028,4028,1027,10
Technologie Výšivka (V1)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Výšivka
V1939,0018,9017,8014,6012,90do 15 cm
Technologie Výšivka (V2)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Výšivka
V21209,0024,3023,2018,6016,70do 25 cm
Technologie Výšivka (V3)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Výšivka
V31749,0035,1032,3026,9024,30do 35 cm
Technologie Výšivka (V4)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Výšivka
V42019,0040,5037,3031,2028,00do 50 cm
Technologie Výšivka (V5)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Výšivka
V52529,0050,7047,5039,3035,50do 65 cm
Technologie Výšivka (V6)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Výšivka
V63069,0061,5057,1047,4043,10do 100 cm2
Technologie Digitální textil tisk (DTG-1)
 1-56-1920-4950-99100-
199
200-
499
500-
999
1000-
1999
NAD 2000Digitální textil tisk
15 x 15 cm (bílé)92,9089,9079,9069,9059,9049,9035,9029,90Špičkové digitální technologie pro potisk textilních materiálů
Technologie Digitální textil tisk (DTG-2)
 1-56-1920-4950-99100-
199
200-
499
500-
999
1000-
1999
NAD 2000Digitální textil tisk
30 x 30 cm (bílé)99,9096,9089,9081,9071,9061,9047,9041,90Špičkové digitální technologie pro potisk textilních materiálů
Technologie Digitální textil tisk (DTG-3)
 1-56-1920-4950-99100-
199
200-
499
500-
999
1000-
1999
NAD 2000Digitální textil tisk
50 x 40 cm (bílé)109,90105,9099,9089,9079,9069,9054,9048,90Špičkové digitální technologie pro potisk textilních materiálů
Technologie Digitální textil tisk (DTG-4)
 1-56-1920-4950-99100-
199
200-
499
500-
999
1000-
1999
NAD 2000Digitální textil tisk
15 x 15 cm (barevné)109,90105,9099,9095,9085,9075,9061,9052,90Špičkové digitální technologie pro potisk textilních materiálů
Technologie Digitální textil tisk (DTG-5)
 1-56-1920-4950-99100-
199
200-
499
500-
999
1000-
1999
NAD 2000Digitální textil tisk
30 x 30 cm (barevné)139,90134,90129,90120,90109,9099,9085,9076,90Špičkové digitální technologie pro potisk textilních materiálů
Technologie Digitální textil tisk (DTG-6)
 1-56-1920-4950-99100-
199
200-
499
500-
999
1000-
1999
NAD 2000Digitální textil tisk
50 x 40 cm (barevné)161,90156,90151,90143,90133,90122,90108,9099,90Špičkové digitální technologie pro potisk textilních materiálů
Technologie Technologie Digitální textil tisk (DTG-7)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Technologie Digitální textil tisk
nad 50 cm2 (bílé)Špičkové digitální technologie pro potisk textilních materiálů
Technologie Technologie Digitální textil tisk (DTG-8)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Technologie Digitální textil tisk
nad 50 cm2 (barevné)Špičkové digitální technologie pro potisk textilních materiálů
Technologie Sublimační tisk (SUB-1)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sublimační tisk
Standart hrnek14,9012,9011,9011,2010,509,909,50
Technologie Sublimační tisk (SUB-2)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sublimační tisk
atypický hrnek29,9027,9026,9026,5025,9024,9024,50
Technologie Sublimační tisk (SUB-3)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sublimační tisk
do 300 cm2 (15 x 20 cm)15,5015,2014,9014,5013,9013,5012,90
Technologie Sublimační tisk (SUB-4)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sublimační tisk
do 500 cm2 (20 x 25 cm)19,5019,2018,9018,5017,9017,5016,90
Technologie Sublimační tisk (SUB-5)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sublimační tisk
do 1000 cm2 (30 x 30 cm)33,9033,5032,9032,5031,9031,5030,90
Technologie Sublimační tisk (SUB-6)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sublimační tisk
do 2000 cm2 (40 x 50 cm)59,9058,9057,9056,9055,9054,9053,90
Technologie Sublimační tisk (SUB-7)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sublimační tisk
do 2400 cm2 (40 x 60 cm)62,9061,9059,9058,9057,9056,9055,90
Technologie Rotační sítotisk (S1)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Rotační sítotisk
1 BARVA---2,101,301,000,900,700,60Psací potřeby po celé ploše od 1000 ks, zapalovače od 500 ks.
2 BARVY---2,702,101,601,501,401,30
3 BARVY---3,502,702,302,202,001,90
4 BARVY---4,103,302,902,802,702,60
Technologie Sítotisk (S2)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA419,00419,004,203,803,503,303,102,902,80Plastové popelníky, papír boxy, stojánky, plastové metry, baterky.
2 BARVY719,00719,007,206,706,005,805,605,405,00
3 BARVY969,00969,009,709,208,408,107,907,507,10
4 BARVY1199,001199,0012,0011,4010,9010,5010,009,609,30
Technologie Sítotisk (S3)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA639,00639,006,405,304,904,504,204,104,00Rozměrnější plastové výrobky.
2 BARVY1069,001069,0010,709,608,508,107,507,307,20
3 BARVY1389,001389,0013,9012,9011,8011,3010,7010,6010,50
4 BARVY1679,001679,0016,7015,7015,0014,4013,8013,7013,60
ISO 9001
 
Reklamní a dárkové předměty
 
 
pozvánka výročí 25. let  týden otevřených dveří – reklamní předměty speed press
United Registrar of Systems