zavřít
Nahoru
Dolu
pozvánka výročí 25. let  týden otevřených dveří – reklamní předměty speed press

Reklamní a dárkové předměty

BADEN

skládací nákupní košík
NOVINKA
ks
Vložit do košíku
Kód: 601411
Druh tisku: TRA, S
Možnosti tisku: plnobarevně
Minimální množství: 10 ks
Číslo strany tištěného katalogu: 233
Skladem: >1000 ks
Rozměry (velikost):
47,5 × 27 × 37 cm
Cena (bez DPH a potisku)
Do 9 kusů198,91 Kč
10-99 kusů185,90 Kč
100-499 kusů178,50 Kč
500-999 kusů170,30 Kč
1000-1999 kusů164,10 Kč
2000-4999 kusů157,70 Kč
5000+ kusů148,70 Kč
E-mail:
Předmět dotazu:
Zpráva:
 
 
 
BADEN
 
 
 
Další varianty
185,90 Kč
BADEN 601410
 
BADEN
BADEN
NOVINKA
Více obrázků →
 
185,90 Kč
BADEN 601412
 
BADEN
BADEN
NOVINKA
Více obrázků →
 
 

Ceník a možnosti potisku

Technologie Sítotisk (S7)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA949,0018,9013,9011,8010,7010,309,608,908,50(do rozměru 30 x 25) Bundy, sportovní tašky, termotašky.
2 BARVY1289,0025,7020,4018,3017,2016,1015,7014,6013,50
3 BARVY1619,0032,3026,9024,7023,7022,6021,5020,0019,30
4 BARVY1829,0036,6032,3030,1029,1028,0026,9025,8024,70
Technologie Sítotisk (S8)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA799,0016,1011,308,507,507,006,405,905,60(do rozměru tisku 12 x 12 cm) Bundy, sportovní tašky, nástěnné hodiny, dotisk kalendáře.
2 BARVY1019,0020,4015,0012,9011,8011,3010,709,609,20
3 BARVY1239,0024,7019,3017,2016,1015,7014,6013,5012,90
4 BARVY1399,0028,0022,6020,4019,3018,9018,3017,2016,10
 
Zobrazit další možnosti potisku
Technologie Sítotisk (S9)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA709,0014,3010,309,207,807,006,706,405,90Nafukovací míče, plážová lehátka.
Technologie Sítotisk (S10)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA639,00639,006,405,304,804,203,803,503,10Hrnky, skleněné popelníky.
2 BARVY1059,001059,0010,609,509,008,207,506,906,20
3 BARVY1479,001479,0014,8013,7013,2012,2011,1010,409,20
4 BARVY1899,001899,0019,0017,9017,2016,1014,8013,7012,20
Technologie Sítotisk (S11)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA1349,001349,0013,509,507,506,405,605,304,20(do rozměru tisku 12 x 12 cm)
2 BARVY1569,001569,0015,7011,809,908,908,507,006,40
3 BARVY1779,001779,0017,8013,9012,1011,3010,709,608,50
4 BARVY1929,001929,0019,3016,1014,6013,5012,9011,3010,70
5 BAREV2039,002039,0020,4017,5016,1015,0013,9012,9011,80
6 BAREV2149,002149,0021,5018,9017,5016,8016,1015,0013,90
7 BAREV2259,002259,0022,6020,0018,6017,9017,2016,1015,00
8 BAREV2369,002369,0023,7021,2020,0019,3018,6017,2016,10
9 BAREV2579,002579,0025,8022,6021,1020,4019,7018,6017,20
Technologie Sítotisk (S12)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA1499,001499,0015,0011,009,108,107,006,405,40(do rozměru tisku 30 x 25 cm)
2 BARVY1719,001719,0017,2013,5011,8010,709,908,908,10
3 BARVY1929,001929,0019,3016,1014,3013,2012,4011,3010,70
4 BARVY2149,002149,0021,5018,3016,4015,3014,6013,5012,90
5 BAREV2319,002319,0023,2020,1018,3017,0016,2015,0014,50
6 BAREV2469,002469,0024,7021,8020,0018,8017,8016,7016,10
7 BAREV2649,002649,0026,5023,7021,5020,4019,3018,3017,20
8 BAREV2749,002749,0027,5024,7022,6021,5020,4019,3018,30
9 BAREV2909,002909,0029,1026,9024,7022,6021,5020,4019,30
Technologie Sítotisk (S4)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA799,0016,1011,308,507,507,006,405,905,60Dotisk laší a kalendářů.
2 BARVY1019,0020,4015,0012,9011,8011,3010,709,609,20
3 BARVY1239,0024,7019,3017,2016,1015,7014,6013,5012,90
4 BARVY1399,0028,0022,6020,4019,3018,9018,3017,2016,10
Technologie Transferový tisk (TRA1)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Transferový tisk
1 BARVA589,0011,808,707,506,706,405,605,304,90(do rozměru 6 x 10 cm) Trika, čepice, kšilty, tašky, textilní výrobky.
2 BARVY699,0013,9011,109,709,108,508,107,306,70
3 BARVY819,0016,3013,6012,4011,6011,1010,609,508,90
4 BARVY939,0018,8016,3014,8014,4013,7013,2012,1011,10
5 BAREV1069,0021,4018,9017,7017,1016,3015,7014,3013,20
6 BAREV1199,0024,1021,6020,4019,8019,0018,3016,6015,40
Technologie Transferový tisk (TRA2)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Transferový tisk
1 BARVA719,0014,3010,708,908,007,607,506,906,40(do rozměru 15 x 14 cm) Nylonové tašky, batohy, deštníky, textilní výrobky.
2 BARVY899,0017,8014,3012,2011,4011,2011,0010,6010,40
3 BARVY999,0020,1016,5014,8014,0013,6012,9011,6010,70
4 BARVY1099,0022,2019,1017,5017,2016,6016,1014,6013,30
5 BAREV1279,0025,6022,4021,5020,7020,2019,2017,6016,10
6 BAREV1449,0029,1025,8023,5022,9021,5020,1019,1018,10
Technologie Transferový tisk (TRA3)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Transferový tisk
1 BARVA1059,0021,2015,9013,4012,0011,3011,1010,009,20(do rozměru 25 x 23 cm) Technicky náročné a rastrové tisky na nylonové předměty (zipy a neforemné podklady), textilní výrobky.
2 BARVY1279,0025,6020,3017,8016,1015,4015,0014,6013,50
3 BARVY1439,0028,7024,0021,5019,7019,0018,3017,7017,10
4 BARVY1489,0029,7025,8023,5022,6021,5020,4020,1019,30
5 BAREV1719,0034,5030,0027,8026,9025,8024,4024,1023,20
6 BAREV1919,0038,3034,5032,1031,1029,8028,4028,1027,10
Technologie Sublimační tisk (SUB-1)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sublimační tisk
Standart hrnek14,9012,9011,9011,2010,509,909,50
Technologie Sublimační tisk (SUB-2)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sublimační tisk
atypický hrnek29,9027,9026,9026,5025,9024,9024,50
Technologie Sublimační tisk (SUB-3)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sublimační tisk
do 300 cm2 (15 x 20 cm)15,5015,2014,9014,5013,9013,5012,90
Technologie Sublimační tisk (SUB-4)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sublimační tisk
do 500 cm2 (20 x 25 cm)19,5019,2018,9018,5017,9017,5016,90
Technologie Sublimační tisk (SUB-5)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sublimační tisk
do 1000 cm2 (30 x 30 cm)33,9033,5032,9032,5031,9031,5030,90
Technologie Sublimační tisk (SUB-6)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sublimační tisk
do 2000 cm2 (40 x 50 cm)59,9058,9057,9056,9055,9054,9053,90
Technologie Sublimační tisk (SUB-7)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sublimační tisk
do 2400 cm2 (40 x 60 cm)62,9061,9059,9058,9057,9056,9055,90
Technologie Rotační sítotisk (S1)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Rotační sítotisk
1 BARVA---2,101,301,000,900,700,60Psací potřeby po celé ploše od 1000 ks, zapalovače od 500 ks.
2 BARVY---2,702,101,601,501,401,30
3 BARVY---3,502,702,302,202,001,90
4 BARVY---4,103,302,902,802,702,60
Technologie Sítotisk (S2)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA419,00419,004,203,803,503,303,102,902,80Plastové popelníky, papír boxy, stojánky, plastové metry, baterky.
2 BARVY719,00719,007,206,706,005,805,605,405,00
3 BARVY969,00969,009,709,208,408,107,907,507,10
4 BARVY1199,001199,0012,0011,4010,9010,5010,009,609,30
Technologie Sítotisk (S3)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA639,00639,006,405,304,904,504,204,104,00Rozměrnější plastové výrobky.
2 BARVY1069,001069,0010,709,608,508,107,507,307,20
3 BARVY1389,001389,0013,9012,9011,8011,3010,7010,6010,50
4 BARVY1679,001679,0016,7015,7015,0014,4013,8013,7013,60
ISO 9001
 
Reklamní a dárkové předměty
 
 
pozvánka výročí 25. let  týden otevřených dveří – reklamní předměty speed press
United Registrar of Systems