zavřít
Nahoru
Dolu

Reklamní a dárkové předměty

SET

dětská sada reflexních předmětů, 5 ks
ks
Vložit do košíku
Kód: 400369
Druh tisku: S11, S12
Možnosti tisku: jednobarevně
Minimální množství: 10 ks
Číslo strany tištěného katalogu: 135
Skladem: >500 ks
Rozměry (velikost):
18 × 40 × 5 cm
Cena (bez DPH a potisku)
Do 9 kusů195,70 Kč
10-99 kusů182,90 Kč
100-499 kusů175,60 Kč
500-999 kusů167,60 Kč
1000-1999 kusů161,40 Kč
2000-4999 kusů155,20 Kč
5000+ kusů146,40 Kč
E-mail:
Předmět dotazu:
Zpráva:
 
 
 
SET
 
 
SET
 
 
SET
 
 
 
 

Ceník a možnosti potisku

Technologie Sítotisk (S11)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA1349,001349,0013,509,507,506,405,605,304,20(do rozměru tisku 12 x 12 cm)
2 BARVY1569,001569,0015,7011,809,908,908,507,006,40
3 BARVY1779,001779,0017,8013,9012,1011,3010,709,608,50
4 BARVY1929,001929,0019,3016,1014,6013,5012,9011,3010,70
5 BAREV2039,002039,0020,4017,5016,1015,0013,9012,9011,80
6 BAREV2149,002149,0021,5018,9017,5016,8016,1015,0013,90
7 BAREV2259,002259,0022,6020,0018,6017,9017,2016,1015,00
8 BAREV2369,002369,0023,7021,2020,0019,3018,6017,2016,10
9 BAREV2579,002579,0025,8022,6021,1020,4019,7018,6017,20
Technologie Sítotisk (S12)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA1499,001499,0015,0011,009,108,107,006,405,40(do rozměru tisku 30 x 25 cm)
2 BARVY1719,001719,0017,2013,5011,8010,709,908,908,10
3 BARVY1929,001929,0019,3016,1014,3013,2012,4011,3010,70
4 BARVY2149,002149,0021,5018,3016,4015,3014,6013,5012,90
5 BAREV2319,002319,0023,2020,1018,3017,0016,2015,0014,50
6 BAREV2469,002469,0024,7021,8020,0018,8017,8016,7016,10
7 BAREV2649,002649,0026,5023,7021,5020,4019,3018,3017,20
8 BAREV2749,002749,0027,5024,7022,6021,5020,4019,3018,30
9 BAREV2909,002909,0029,1026,9024,7022,6021,5020,4019,30
SpeedPress+
 
Reklamní a dárkové předměty
 
 
United Registrar of Systems