zavřít
Nahoru
Dolu
pozvánka výročí 25. let  týden otevřených dveří – reklamní předměty speed press

Reklamní a dárkové předměty

ALIAT

podložka pod myš s možností vlastního tvaru a motivu
TOP
ks
Vložit do košíku
Kód: 200772
Druh tisku: S, F
Možnosti tisku: plnobarevně
Minimální množství: 200 ks
Číslo strany tištěného katalogu: 104
Skladem:
Rozměry (velikost):
síla, velikost a tvar na přání zákazníka
Cena (bez DPH a potisku)
Do 99 kusůKALKULACE
100-199 kusůKALKULACE
200-499 kusůKALKULACE
500-999 kusůKALKULACE
1000-1999 kusůKALKULACE
2000-4999 kusůKALKULACE
5000+ kusůKALKULACE
E-mail:
Předmět dotazu:
Zpráva:
 
 
 
ALIAT
 
 
ALIAT
 
 
ALIAT
 
 
 
 

Ceník a možnosti potisku

Technologie Sítotisk (S7)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA875,0017,5012,9010,909,909,508,908,207,90(do rozměru 30 x 25) Bundy, sportovní tašky, termotašky.
2 BARVY1190,0023,8018,9016,9015,9014,9014,5013,5012,50
3 BARVY1495,0029,9024,9022,9021,9020,9019,9018,5017,90
4 BARVY1695,0033,9029,9027,9026,9025,9024,9023,9022,90
Technologie Sítotisk (S8)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA745,0014,9010,507,906,906,505,905,505,20(do rozměru tisku 12 x 12 cm) Bundy, sportovní tašky, nástěnné hodiny, dotisk kalendáře.
2 BARVY945,0018,9013,9011,9010,9010,509,908,908,50
3 BARVY1145,0022,9017,9015,9014,9014,5013,5012,5011,90
4 BARVY1295,0025,9020,9018,9017,9017,5016,9015,9014,90
 
Zobrazit další možnosti potisku
Technologie Sítotisk (S9)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA660,0013,209,508,507,206,506,205,905,50Nafukovací míče, plážová lehátka.
Technologie Sítotisk (S10)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA590,00590,005,904,904,403,903,503,202,90Hrnky, skleněné popelníky.
2 BARVY980,00980,009,808,808,307,606,906,405,70
3 BARVY1370,001370,0013,7012,7012,2011,3010,309,608,50
4 BARVY1760,001760,0017,6016,6015,9014,9013,7012,7011,30
Technologie Sítotisk (S11)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA1250,001250,0012,508,806,905,905,204,903,90(do rozměru tisku 12 x 12 cm)
2 BARVY1450,001450,0014,5010,909,208,207,906,505,90
3 BARVY1650,001650,0016,5012,9011,2010,509,908,907,90
4 BARVY1790,001790,0017,9014,9013,5012,5011,9010,509,90
5 BAREV1890,001890,0018,9016,2014,9013,9012,9011,9010,90
6 BAREV1990,001990,0019,9017,5016,2015,6014,9013,9012,90
7 BAREV2090,002090,0020,9018,5017,2016,6015,9014,9013,90
8 BAREV2190,002190,0021,9019,6018,5017,9017,2015,9014,90
9 BAREV2390,002390,0023,9020,9019,5018,9018,2017,2015,90
Technologie Sítotisk (S12)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA1390,001390,0013,9010,208,407,506,505,905,00(do rozměru tisku 30 x 25 cm)
2 BARVY1590,001590,0015,9012,5010,909,909,208,207,50
3 BARVY1790,001790,0017,9014,9013,2012,2011,5010,509,90
4 BARVY1990,001990,0019,9016,9015,2014,2013,5012,5011,90
5 BAREV2150,002150,0021,5018,6016,9015,7015,0013,9013,40
6 BAREV2290,002290,0022,9020,2018,5017,4016,5015,5014,90
7 BAREV2450,002450,0024,5021,9019,9018,9017,9016,9015,90
8 BAREV2550,002550,0025,5022,9020,9019,9018,9017,9016,90
9 BAREV2690,002690,0026,9024,9022,9020,9019,9018,9017,90
Technologie Rotační sítotisk (S1)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Rotační sítotisk
1 BARVA---1,901,200,900,800,690,59Psací potřeby po celé ploše od 1000 ks, zapalovače od 500 ks.
2 BARVY---2,501,901,501,401,291,19
3 BARVY---3,202,502,102,001,891,79
4 BARVY---3,803,102,702,602,492,39
Technologie Sítotisk (S2)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA390,00390,003,903,503,203,102,902,692,59Plastové popelníky, papír boxy, stojánky, plastové metry, baterky.
2 BARVY670,00670,006,706,205,605,405,204,994,59
3 BARVY900,00900,009,008,507,807,507,306,996,59
4 BARVY1110,001110,0011,1010,6010,109,709,308,898,59
Technologie Sítotisk (S3)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA590,00590,005,904,904,504,203,903,793,69Rozměrnější plastové výrobky.
2 BARVY990,00990,009,908,907,907,506,906,796,69
3 BARVY1290,001290,0012,9011,9010,9010,509,909,799,69
4 BARVY1550,001550,0015,5014,5013,9013,3012,8012,6912,59
ISO 9001
 
Reklamní a dárkové předměty
 
 
pozvánka výročí 25. let  týden otevřených dveří – reklamní předměty speed press
United Registrar of Systems