zavřít
Nahoru
Dolu
pozvánka výročí 25. let  týden otevřených dveří – reklamní předměty speed press

Reklamní a dárkové předměty

MATCH

zápalky s možností vlastního tvaru a motivu
TOP
ks
Vložit do košíku
Kód: 200771
Druh tisku: S, F
Možnosti tisku: plnobarevně
Minimální množství: 5000 ks
Číslo strany tištěného katalogu: 96
Skladem:
Rozměry (velikost):
Cena (bez DPH a potisku)
Do 99 kusůKALKULACE
100-499 kusůKALKULACE
500-999 kusůKALKULACE
1000-1999 kusůKALKULACE
2000-4999 kusůKALKULACE
5000+ kusůKALKULACE
E-mail:
Předmět dotazu:
Zpráva:
 
 
 
 

Ceník a možnosti potisku

Technologie Sítotisk (S7)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA949,0018,9013,9011,8010,7010,309,608,908,50(do rozměru 30 x 25) Bundy, sportovní tašky, termotašky.
2 BARVY1289,0025,7020,4018,3017,2016,1015,7014,6013,50
3 BARVY1619,0032,3026,9024,7023,7022,6021,5020,0019,30
4 BARVY1829,0036,6032,3030,1029,1028,0026,9025,8024,70
Technologie Sítotisk (S8)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA799,0016,1011,308,507,507,006,405,905,60(do rozměru tisku 12 x 12 cm) Bundy, sportovní tašky, nástěnné hodiny, dotisk kalendáře.
2 BARVY1019,0020,4015,0012,9011,8011,3010,709,609,20
3 BARVY1239,0024,7019,3017,2016,1015,7014,6013,5012,90
4 BARVY1399,0028,0022,6020,4019,3018,9018,3017,2016,10
 
Zobrazit další možnosti potisku
Technologie Sítotisk (S9)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA709,0014,3010,309,207,807,006,706,405,90Nafukovací míče, plážová lehátka.
Technologie Sítotisk (S10)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA639,00639,006,405,304,804,203,803,503,10Hrnky, skleněné popelníky.
2 BARVY1059,001059,0010,609,509,008,207,506,906,20
3 BARVY1479,001479,0014,8013,7013,2012,2011,1010,409,20
4 BARVY1899,001899,0019,0017,9017,2016,1014,8013,7012,20
Technologie Sítotisk (S11)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA1349,001349,0013,509,507,506,405,605,304,20(do rozměru tisku 12 x 12 cm)
2 BARVY1569,001569,0015,7011,809,908,908,507,006,40
3 BARVY1779,001779,0017,8013,9012,1011,3010,709,608,50
4 BARVY1929,001929,0019,3016,1014,6013,5012,9011,3010,70
5 BAREV2039,002039,0020,4017,5016,1015,0013,9012,9011,80
6 BAREV2149,002149,0021,5018,9017,5016,8016,1015,0013,90
7 BAREV2259,002259,0022,6020,0018,6017,9017,2016,1015,00
8 BAREV2369,002369,0023,7021,2020,0019,3018,6017,2016,10
9 BAREV2579,002579,0025,8022,6021,1020,4019,7018,6017,20
Technologie Sítotisk (S12)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA1499,001499,0015,0011,009,108,107,006,405,40(do rozměru tisku 30 x 25 cm)
2 BARVY1719,001719,0017,2013,5011,8010,709,908,908,10
3 BARVY1929,001929,0019,3016,1014,3013,2012,4011,3010,70
4 BARVY2149,002149,0021,5018,3016,4015,3014,6013,5012,90
5 BAREV2319,002319,0023,2020,1018,3017,0016,2015,0014,50
6 BAREV2469,002469,0024,7021,8020,0018,8017,8016,7016,10
7 BAREV2649,002649,0026,5023,7021,5020,4019,3018,3017,20
8 BAREV2749,002749,0027,5024,7022,6021,5020,4019,3018,30
9 BAREV2909,002909,0029,1026,9024,7022,6021,5020,4019,30
Technologie Sítotisk (S4)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA799,0016,1011,308,507,507,006,405,905,60Dotisk laší a kalendářů.
2 BARVY1019,0020,4015,0012,9011,8011,3010,709,609,20
3 BARVY1239,0024,7019,3017,2016,1015,7014,6013,5012,90
4 BARVY1399,0028,0022,6020,4019,3018,9018,3017,2016,10
Technologie Sublimační tisk (SUB-1)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sublimační tisk
Standart hrnek14,9012,9011,9011,2010,509,909,50
Technologie Sublimační tisk (SUB-2)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sublimační tisk
atypický hrnek29,9027,9026,9026,5025,9024,9024,50
Technologie Sublimační tisk (SUB-3)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sublimační tisk
do 300 cm2 (15 x 20 cm)15,5015,2014,9014,5013,9013,5012,90
Technologie Sublimační tisk (SUB-4)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sublimační tisk
do 500 cm2 (20 x 25 cm)19,5019,2018,9018,5017,9017,5016,90
Technologie Sublimační tisk (SUB-5)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sublimační tisk
do 1000 cm2 (30 x 30 cm)33,9033,5032,9032,5031,9031,5030,90
Technologie Sublimační tisk (SUB-6)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sublimační tisk
do 2000 cm2 (40 x 50 cm)59,9058,9057,9056,9055,9054,9053,90
Technologie Sublimační tisk (SUB-7)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sublimační tisk
do 2400 cm2 (40 x 60 cm)62,9061,9059,9058,9057,9056,9055,90
Technologie Rotační sítotisk (S1)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Rotační sítotisk
1 BARVA---2,101,301,000,900,700,60Psací potřeby po celé ploše od 1000 ks, zapalovače od 500 ks.
2 BARVY---2,702,101,601,501,401,30
3 BARVY---3,502,702,302,202,001,90
4 BARVY---4,103,302,902,802,702,60
Technologie Sítotisk (S2)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA419,00419,004,203,803,503,303,102,902,80Plastové popelníky, papír boxy, stojánky, plastové metry, baterky.
2 BARVY719,00719,007,206,706,005,805,605,405,00
3 BARVY969,00969,009,709,208,408,107,907,507,10
4 BARVY1199,001199,0012,0011,4010,9010,5010,009,609,30
Technologie Sítotisk (S3)
 1-4950-99100-499500-9991000-
1999
2000-
4999
NAD 5000NAD 10000NAD 20000Sítotisk
1 BARVA639,00639,006,405,304,904,504,204,104,00Rozměrnější plastové výrobky.
2 BARVY1069,001069,0010,709,608,508,107,507,307,20
3 BARVY1389,001389,0013,9012,9011,8011,3010,7010,6010,50
4 BARVY1679,001679,0016,7015,7015,0014,4013,8013,7013,60
SpeedPress+
 
Reklamní a dárkové předměty
 
 
pozvánka výročí 25. let  týden otevřených dveří – reklamní předměty speed press
United Registrar of Systems